Korisni linkovi
Kontakt

ŽUPA SV.FRANJE ASIŠKOGA
ČAPLJINA
(Privremena adresa:)
Župni ured Dračevo
88307 Višići, BiH
Mobitel: 063/346-596

Naše župe

www.cbismo.com
www.zupablagajbuna.ba
www.svivan.ba
www.sveti-matej.info
www.katedrala-mostar.info

ŽUPNE OBAVIJESTI

Sljedeća nedjelja je svetkovina Svete Marije Bogorodice, Nova Godina, Svjetski dan mira i prva nedjelja u mjesecu. Bit će samo jedna sveta misa u1130.

Na blagdane sv. Stjepana i sv. Ivana mise će biti u 900 sati ovdje u Gorici-Strugama.

Sutra, na blagdan sv. Stjepana, u crkvi sv. Mateja u Mostaru u 1100 sati bit će zaređen za đakona bogoslov Pero Miličević koji je prema biskupovu dekretu na službi ovdje u našoj župi. Molimo dragoga Boga kroz ove dane i u buduće još više da nam providi svetih svećenika po preblagom Srcu Isusovu i odanih Crkvi rimokatoličkoj koji će služiti narodu kojeg im je dragi Bog povjerio, a ne sebi i svojim sebičnim ovozemaljskim ciljevima.

Blagoslov obitelji započinjemo 29. prosinca u 900 sati. Taj dan poći ćemo od Dretelja, ulice Tina Ujevića, Stijena i Grabovina (od obitelji Nikole i Bosiljke Mišić preko Obada do Stojana Putice). U petak, 30. prosinca u 900 sati na redu su Grabovine od obitelji Vinka Matića pa sve do Muše tj. ulice Mile Budaka i Ivana Gundulića. Ostatak plana blagoslova obitelji imate u župnom listu i na web-stranici.