Korisni linkovi
Kontakt

ŽUPA SV.FRANJE ASIŠKOGA
ČAPLJINA
(Privremena adresa:)
Župni ured Dračevo
88307 Višići, BiH
Mobitel: 063/346-596

Naše župe

www.cbismo.com
www.zupablagajbuna.ba
www.svivan.ba
www.sveti-matej.info
www.katedrala-mostar.info

AUDIO: KLAPA SIGNUM PJEVA U ČAST NOVIM BLAŽENICAMA

Ovih su dana nastale dvije nove skladbe u čast Drinskim mučenicama. Ideja se rodila u sklopu priprave za beatifikaciju nakon što su tekstovi pjesama objavljeni u Informativnom biltenu Vicepostulature sestara Kćeri Božje ljubavi.

Prva pjesma zove se: Zastidje se rijeka Drina. Riječi je napisao banjolučki svećenik mons. Anto Orlovac, glazbu Vinka Dugandžić, a aranžmane don Gordan Božić, svećenik Mostrsko-duvanjske biskupije, župnik u Prisoju kod Tomislavgrada. Pjesmu pjeva VIS „Plamen ljubavi“ iz studenačke župe i Svetišta Srca Isusova.

Druga je pjesma: Kćeri ljubavi Tvoje. Riječi Janje Mikulić uglazbio je don Ivo Šutalo, svećenik Trebinjsko-mrkanske biskupije, župnik studenački i upravitelj svetišta Srca Isusova, a aranžmane don Gordan Božić. Pjesmu pjeva mješovita klapa „Signum“ iz čapljinske župe sv. Franje pod tehničkim vodstvom don Ivana Turudića.

Neka ove dvije melodije budu glas hvale i slave Trojedinom Bogu, na čast Drinskim mučenicama, a na duhovnu korist naroda Božjega, svete Crkve. (kta/i.š.)

Klikom na poveznicu poslušajte novi uradak naše župne klape: KLAPA SIGNUM: Kćeri ljubavi Tvoje