Korisni linkovi
Kontakt

ŽUPA SV.FRANJE ASIŠKOGA
ČAPLJINA
(Privremena adresa:)
Župni ured Dračevo
88307 Višići, BiH
Mobitel: 063/346-596

Naše župe

www.cbismo.com
www.zupablagajbuna.ba
www.svivan.ba
www.sveti-matej.info
www.katedrala-mostar.info

ŽUPNE OBAVIJESTI UZ CVJETNICU

Slijedeća nedjelja je Uskrs. Sveta misa bit će samo jedna u 1130 sati.

U ponedjeljak je uskrsna ispovijed za našu župu i to u 830, 1600 i 1800 sati.

Na Veliki četvrtak bit će sveta misa u 1800 sati. Obredi Velikog peta su u 1900 sati. Bdijenje i misa Velike subote su u 2000 sati

U ime Božje i po zakonima svete Crkve rimokatoličke sakrament kršćanskog braka žele sklopiti: TOMISLAV MUSTAPIĆ, sin Luke i Stojanke r. Lončar, iz ove naše župe i ANDREA KRIŠTO, kći Ljube i Gordane r. Bohut iz župe sv. Ante Padovanskog, Busovača. Njihovo vjenčanje će biti 8. travnja ove godine u ovoj župi. Ukoliko netko zna za neku zapreku dužan je obavijestiti župnika zaručnika ili neka šuti zauvijek. Bog blagoslovio njihov brak.

U utorak, 3. travnja, obilježit će se 20. obljetnica utemeljenja Hrvatskog vijeća obrane i 7. obljetnica utemeljenja 1. Pješačke (gardijske) pukovnije OS BiH u vojarni “Božan Šimović” u Čapljini. U 915 bit će sveta misa, prijam uzvanika i svečano postrojavanje.